BIO

Łukasz Zandecki fotografuje zawodowo od roku 2003. Jego klienci to agencje reklamowe, wydawcy książek i czasopism, firmy produkcyjne, hotele, restauracje, muzea i osoby prywatne. W trakcie swojej kariery Łukasz zdobył profesjonalne doświadczenie, dzięki któremu świetnie radzi sobie ze znalezieniem właściwego kadru zarówno w oświetleniu naturalnym jak i studyjnym. Jego ulubione zlecenia to te, które bliskie sa określeniu „lifestyle”. Tego typu prace często łączą w sobie tematy portretu, wnętrz, jedzenia, pracy i architektury. W czasie wolnym aby się zrelaksować… fotografuje dalej. Najczęściej pejzaże i naturę podczas ulubionych pieszych wycieczek.

W portfolio Łukasza znajdują się prace dla wydawnictw: Hachette Livre, Multico, Publicat SA, G+J, Bauer, Agora SA, ZPR Media, Te-Jot, Pascal, Axel Springer.
Wpółpracując z agencjami reklamowymi tworzył zdjęcia na potrzeby marek: Lays, Kamis, Algida, Krakus, Morliny, GlaxoSmithKline, Nordea, T-mobile, Janssen-Cilag, Joanna Laboratorium Kosmetyczne, Polmos Lublin, SYS, Dr.Oetker, Nałęczowianka, i wiele innych.
Wśród czasopism, które publikowały zdjęcia Łukasza Zandeckiego są takie tytuły jak: Newsweek, Forbes, Elle Deco, Casa Viva, Dom i wnętrze, Playboy, Dobre wnętrze, Weranda, M jak mieszkanie, Moje mieszkanie, Twoje dziecko, Mamo to ja, Dziecko, Mam dziecko, Pani, Twój styl, Avanti, Cztery kąty, Kuchnia, Podróże, Voyage, i dziesiątki innych w kraju i zagranicą (dzięki współpracy z agencjami BE&W, StockFood i Living4Media).

Wiele zdjęć prezentowanych w galeriach powstało dzięki współpracy z utalentowanymi stylistkami i projektantkami. Serdeczne podziękowania za współpracę należą się: Agnieszce Papis, Marcie Kwiecień—Dąbskiej, Marii Szkop, Milenie Łakomskiej, Anecie Kosibie, Oldze Chmielewskiej, Kindze Kłosińskiej, Katarzynie Wojnarowicz, Katarzynie Ratyńskiej.